info@srz.co.ir +98 24 3238 3294-7 ایران, زنجان, 6 کیلومتری جاده زنجان-بیجار, شهرک صنعتی روی, خیابان هشتم بهره وری

بازدید مدیرکل اداره استاندارد استان زنجان از آزمایشگاه همکارصانع روی 1395/10/15

به گزارش روابط عمومی صانع روی زنجان؛ در راستای بازدیدهای دوره ای از آزمایشگاه های همکار استان ، داود کارگرزاده ، مدیرکل استاندارد استان زنجان به همراه جمعی از معاونین و ررؤسای ادارات این اداره کل،از آزمایشگاه همکار صانع روی زنجان بازدید نمودند.

مدیرکل استاندارد استان زنجان؛ بررسی مشکلات و موانع موجود و همچنین بازدید از خطوط تولیدی و نحوه فرآیند تولید را از اهداف این بازدید اعلام نمود و اظهار کرد ؛ اداره کل استاندارد استان زنجان جهت  ارائه راهکارها و بهبود وضعیت موجود در معادن استان , امادگی لازم  را دارد.

 کارگرزاده تاکید نمود : تدوین و تحقیق در معادن یک امر مهم است که اگر واحدهای تولیدی در این صنعت ، در تدوین استاندارد های ملی و بین المللی مشارکت نمایند می توانند در سطح  ملی نیز مطرح باشند.

داود سقایی, مدیر عامل شرکت صانع روی زنجان؛ در این دیدار خاطر نشان ساخت :شرکت صانع روی زنجان، در حال حاضر با تولید شمش روی H.G وS.H.G  با عیار متوسط 99.96 الی 99.99 درصد، انواع شمش زاماک، پودر روی با کیفیت بالا و نیز سرباره روی، توانایی تامین مواد اولیه کارخانجات و واحدهای صنعتی که نیازمند مصرف شمش روی و پودر روی می باشند را دارد.

سقائی افزود : شمش روی در شرکت صانع روی زنجان به روش هیدرومتالورژی تولید می گردد و این  شرکت دارنده گواهینامه های مدیریت سیستم مدیریت یکپارچه، IMS در تولید پودر روی بوده، و آزمایشگاه این شرکت جزء اولین شرکت  دارنده گواهینامه 17025 در بین تولیدکنندگان شمش روی در کشور و همچنین دارای  گواهینامه معیار مصرف انرژی نیز می باشد

لازم به ذکر است، آزمایشگاه صانع روی زنجان که در شهرک صنعتی روی در استان زنجان مستقر است، در زمینه تولید شمش روی فعالیت دارد.